JEŘÁBY ADAMEC CRANE SYSTEMS VYRÁBí JEŘÁBY A JEŘÁBOVĚ SYSTÉMY

JEŘABY A JEŘÁBOVĚ SYSTĚMY VYRÁBí JEŘÁBY ADAMEC CRANE SYSTEMS

Jeraby Adamec Mostove jerabyJeřáby a jeřábové systémy nacházejí své uplatnění např. při manipulaci s nakládkou kontejnerů nebo ve strojní výrobě, a všude tam kde výrobní komponenty vytvářejí těžší břemena. Jeřáby a jeřábové systémy jsou určeny pro tovární využití kde musí mostový jeřáb splňovat velmi specifické požadavky klienta, Jeřáby a jeřábové systémy jsou z hlediska rozpětí nosníku jeřábu, výšky zdvihu, nosnosti, a rychlosti přemisťování břemene, velkým pomocníkem ve výrobě. Některá průmyslová odvětví, jako např. petrochemický, elektrárenský či těžařský průmysl, vyžadují technologie chránící jeřáb před explozí, tzv. nevýbušné provedení –Ex-. Stahl Crane Systems je světovým lídrem v oblasti nevýbušného provedení.

Jedním z hlavních požadavků každého klienta je také přesná ovladatelnost portálového jeřábu. Většina mostových i portálových jeřábů se řídí pomocí dálkového ovladače, což zajišťuje velmi efektivní manipulaci s břemenem. U menších portálových jeřábů bývá ovladač zavěšený na jeřábu a jeřáb se tak obsluhuje ze země. U malých pojízdných mostových jeřábů může být pohon výjimečně řešen i ručním postrkem. U většiny typů mostových jeřábů je dodáváno ovládání dálkově rádiem.

JEŘÁBY ADAMEC CRANE SYSTEMS VYRÁBí JEŘABY A JEŘÁBOVĚ SYSTĚMY 

Mostove jeraby Jeraby Adamec KladkostrojeSoučástí mostového jeřábu je kladkostroj nebo dvounosníková kočka, který se pohybuje horizontálně po nosníku/nosnících jeřábu. Délka napájecího kabelu se přizpůsobuje podle mechanismu kladkostroje. Přemisťování břemene musí být co nejrychlejší, ale zároveň je třeba eliminovat jeho kývání na minimum. Kývání nákladu je nebezpečné pro obsluhu jeřábu, pro jeřáb a náklad, ale také snižuje produktivitu práce. Požadavek eliminace kývání může být plně na zodpovědnosti obsluhy jeřábu nebo může být řešen výrobcem pomocí měniče frekvence, který pozvolným zpomalováním a zrychlováním kyv eliminuje.. Je možné jeřáb vybavit speciálním protikyvným elektronickým zařízením.
Společnost Jeřáby Adamec Crane Systems nabízí ovládání frekvenčními měniči, zajišťující plynulou manipulaci s břemenem. Umožňuje tak bezpečný pohyb i u velmi křehkého zboží. 

JEŘÁBY ADAMEC CRANE SYSTEMS VYRÁBí JEŘABY A JEŘÁBOVĚ SYSTĚMY 
Jeraby a jerabove systemy vyrabi Jeraby Adamec Crane Systems Video:
JEŘÁBY ADAMEC CRANE SYSTEMS KONTAKTY:
ING. DAVID ADAMEC
JEDNATEL
TEL.: 602 299 638 

PSALI O NÁS

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one